Dziennik elektroniczny UONET+

Jeśli Państwo podali adres email na karcie zgłoszenia dziecka to może się już logować (podanym emailem) do dziennika koniecznie przez link w powyższym menu strony.
Proszę również oglądnąć instrukcję pierwszego logowania jak ustalić hasło lub przeczytać poradę z Bazy wiedzy - kliknij.

W razie nieudanej próby proszę o weryfikację poprawności maila u wychowawcy.

Jak zalogować się po raz pierwszy - oglądnij film - Pierwsze logowanie lub przeczytaj poradę w Bazie wiedzy.

Magiczny dywan

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: piątek, 25, marzec 2022
GrEgOr

Nauczanie zdalne dla uczniów z Ukrainy

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: czwartek, 24, marzec 2022
GrEgOr

Ukraińskie Ministerstwo Edukacji i Nauki uruchomiło platformę, dzięki której uczniowie będą mieli możliwość kontynuowania nauki w formie zdalnej.

Ze względu na utrudniony dostęp do nauki ukraińskich uczniów Ukraińskie Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało platformę edukacyjną umożliwiającą realizację lekcji w formie on-line. Przygotowana platforma edukacyjna zawiera plany lekcji dla poszczególnych klas (od 1 do 11) i umożliwia dostęp do cyfrowych wersji podręczników, filmów edukacyjnych i materiałów interaktywnych. Plany lekcji mają być aktualizowane co 2 tygodnie.

Platformę do nauki zdalnej można znaleźć pod adresem mon.gov.ua. Na stronie znajduje się plan lekcji dla poszczególnych klas w języku ukraińskim oraz linki do lekcji. Nie ma konieczności logowania się ani rejestrowania, wystarczy wybrać lekcję, która akurat powinna się odbywać, aby wziąć w niej udział.

Ministerstwo Edukacji i Nauki informuje o kursie języka polskiego dla nauczycieli i pracowników oświaty z terenów Ukrainy

Ministerstwo Edukacji i Nauki zachęca do zapisania się na intensywny kurs języka polskiego na poziomie podstawowym (A1) skierowany dla nauczycieli i pracowników oświaty pochodzących z terenów Ukrainy. Celem projektu jest ułatwienie rozpoczęcia pracy w polskiej szkole w charakterze nauczyciela/pomocy nauczyciela wszystkim zgłaszającym się osobom, które dotychczas pracowały jako nauczyciel lub były związane z oświatą w Ukrainie.

Szczegóły o kursie języka polskiego:

Kurs języka ukraińskiego

Nauka języka polskiego dla nauczycieli oraz pracowników oświatowych z Ukrainy

Dzień wiosny 2022

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: wtorek, 22, marzec 2022
GrEgOr

W poniedziałek 21 marca, w pierwszy Dzień Wiosny dzieci z klas 1-3 powitały nową porę roku, żegnając tym samym zimę. Wszyscy spragnieni słońca wyruszyli kolorowym korowodem na wiosenny spacer po okolicy. Obserwowaliśmy przyrodę i zwiastuny wiosny. Każdy niósł ze sobą samodzielnie przygotowany i przystrojony gaik, nie zabrakło także pięknych, zdobionych nakryć głowy - a wszystko po to, by zachęcić wiosnę, aby została z nami już na dobre!
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji ze spaceru :) - link do filmu

Pomagamy zwierzętom

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: czwartek, 17, marzec 2022
GrEgOr
W dniu 22.01.22r. przekazaliśmy 207 kg karmy dla zwierząt że schroniska w Cieszynie. Wartość daru wyniosła 966,23 zł. Zakup został dokonany ze zbiórki pieniędzy podczas styczniowego kiermaszu ciast i galaretek zorganizowanego przez Samorząd Szkolny.
Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie w akcje charytatywne, które organizujemy w naszej szkole.

Інформація для батьків дітей, які приїжджають з України.

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: środa, 16, marzec 2022
GrEgOr
Informacje dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy.
Інформація для батьків дітей, які приїжджають з України.
 

Wiosenne rozgrywki klas pierwszych

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: środa, 16, marzec 2022
GrEgOr

Wiosenne rozgrywki sportowe klas pierwszych

W powietrzu czuć już zapach nadchodzącej wiosny, słonko coraz mocniej grzeje, dlatego z tej okazji w naszej szkole zorganizowano WIOSENNE zawody sportowe.
Klasy pierwsze musiały wykazać się wielkim sprytem i oczywiście kondycją fizyczną. Podczas zawodów dzieciaki dawały z siebie wszystko a nawet więcej. Walczyły z całych sił i miło było oglądać taką rywalizację, nawet gdy nie wszystko szło tak jak powinno.
Dziękujemy Panu Rysiowi za zorganizowanie rozgrywek a klasie 7A za pomoc w opiece nad naszymi "słodkimi" uczestnikami.
Wszystkim gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na cieplejsze dni, bo już mamy w planie kolejne spotkanie ze sportem, tym razem w plenerze.
Fotorelacja -> kliknij poniżej czytaj więcej

Czytaj więcej: Wiosenne rozgrywki klas pierwszych

Rekrutacja 2022

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: wtorek, 01, marzec 2022
GrEgOr