Wszyscy kandydaci, który złożyli dokumenty zostali przyjęci zarówno do klasy pierwszej jak i klasy czwartej sportowej.

Tenis stołowy

Kategoria: Sportowe
Opublikowano: poniedziałek, 23, październik 2023
GrEgOr
Nasi uczniowie startowali dzisiaj w mistrzostwach gminy w tenisie stołowym.W kategorii starszych chłopców V miejsce zajęli: Alan Świerczek i Sasha Vasylewski. W kategorii młodszych chłopców Konrad Kruczek, Adam Górny i Piotr Nowak po zaciętej walce zdobyli brązowe medale, podobnie jak w kategorii młodszych dziewcząt: Karolina Michalik, Zofia Hańderek i Laura Ławrukjaniec.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!!!

GrEgOr

Dzisiaj odbyły się Mistrzostwa Gminy Wilkowice w tenisie stołowym. Nasze drużyny walczyły bardzo dzielnie z przeciwnikami z Mesznej, Bystrej oraz Wilkowic. Nasi czwartoklasiści grając ze starszymi kolegami zajęli czwarte miejsce w gronie pięciu szkół.
Dziewczęta z klasy ósmej po bardzo wyrównanych meczach wywalczyły tytuł wicemistrzowski i wróciły ze srebrnymi medalami. Identycznym wynikiem mogą się również pochwalić chłopcy z klasy ósmej którzy zostali wicemistrzami w gminie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zwłaszcza naszym najmłodszym którzy pokazali się z bardzo dobrej strony!

GrEgOr
W piątek 29 kwietnia na naszym stadionie lekkoatletycznym odbyły się gminne zawody w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym.
W trójboju startowały dzieci z klas 4. i młodsze, a w czwórboju dzieci z rocznika 2009 i młodsze. Każdy zawodnik startował w trzech lub czterech konkurencjach i zdobywa punkty dla swojego zespołu.
Bardzo miło nam poinformować, że nasi reprezentanci walczyli bardzo dzielnie i zajęli następujące miejsca:
W trójboju dziewcząt zajęliśmy czwarte miejsce. Reprezentowała nas drużyna w składzie: Jagoda Łaciak, Zosia Hańderek, Ala Dobija, Magda Klyta i Laura Ławrukianiec.
W trójboju chłopców drużyna w składzie: Piotrek Patro, Filip Piątkowski, Michał Kania, Igor Łaciak, Tymek Łaciak i Janek Pawlusiak, wywalczyła wicemistrzostwo gminy zajmując drugie miejsce!
Janek Pawlusiak indywidualnie zdobył srebrny medal w skoku w dal.
W czwórboju reprezentowała nas drużyna chłopców w składzie: Mateusz Duraj, Dominik Kowalski, Kacper Klyta, Krzysiek Gwóźdź, Kryspin Słowiok oraz Wiktor Lazar. Zajęli oni 4 miejsce z wynikiem 566 punktów tracąc do 3 miejsca zaledwie 2 punkty! Ten niedosyt został niejako zrekompensowany przez indywidualne wyniki w biegu na 1000 m, w którym Krzysiu Gwóźdź zdobył srebrny medal a Damian Kowalski brązowy!
Warto wspomnieć również, że niesamowite wrażenie na wszystkich zrobiła dziś dziewczynka "torpeda" z klasy 2a - Jagódka Łaciak.
Dziękujemy za emocje i z niecierpliwością czekamy na dalsze sukcesy.
Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom oraz wszystkim kibicom, którzy pomogli w uzyskaniu tych świetnych wyników!

GrEgOr

Drużyna w skłądzie: Piotr Wrona, Wojciech Tymich, Szymon Rączka, Filip Maślonka, Oliwier Szkutnicki zdobyłą Mistrzostwo Śląska w Piłce Nożnej LZS! Gratulujemy!