Informacje

Istnieje możliwość wypożyczenia kamery internetowej dla ucznia - w razie potrzeby prosimy o kontakt z sekretariatem.

Rozkład jazdy autobusów - kliknij aby zobaczyć.

Link do ubezpieczenia - kliknij.

Obiady - kliknij aby zobaczyć.

Konto Rady Rodziców
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

REKRUTACJA 2021/2022


Szanowni Rodzice,

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta rekrutacja do klas pierwszych rozpocznie się 1 marca. Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem, kryteriami oraz wnioskami dla kandydatów. Dokumenty można składać od 1 marca - zapraszamy!

Dokumenty do pobrania:

Wniosek kandydata z obwodu - pobierz
Wniosek kandydata spoza obwodu - pobierz
Zarządzenie Wójta - pobierz
Kryteria rekrutacyjne - pobierz

Koronawirus - informacje


Aktualne wytyczne MEN, GIZ, MZ - zobacz.

Numery telefonów, na które należy się kontaktować w sprawach dotyczących koronowirusa SARS-CoV-2:

  • telefon całodobowy: 514122992
  • telefon czynny w godz. 7.30 - 15.00: 334992944 lub 334992948
  • adres email: hdim@psse.bielsko.pl

Szlachetna paczka 2013

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: poniedziałek, 10, luty 2014 Andrzej Błachut

Gimnazjum w Wilkowicach kolejny raz przygotowało SZLACHETNĄ PACZKĘ


To już trzecia z rzędu SZLACHETNA PACZKA, dzięki której jednoczy się cała nasza szkoła by zorganizować przedświąteczną pomoc dla potrzebującej rodziny.


Tym razem postanowiliśmy obdarować starszą, schorowaną kobietę, która nie radzi sobie z utrzymaniem mieszkania. Jej niska renta starcza na niewiele – po odliczeniu opłat za mieszkanie i lekarstwa na przeżycie pozostaje zaledwie ponad 100 złotych. Rozpoczęliśmy akcję tradycyjnie od zbiórki pieniędzy. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich uczniów oraz szczególnej hojności pracowników obsługi i administracji szkoły i księdza Tomasza Kotlarskiego udało się zebrać niebagatelną kwotę ponad 800 złotych. Następnym etapem było zgromadzenie pomocy materialnej głównie w postaci żywności i środków czystości. I tutaj ofiarność uczniów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zebrane produkty i pieniądze pozwoliły nam naprawdę szczodrze obdarować potrzebującą. W dodatku nasze prezenty były bardzo trafione czego dowodem jest relacja z dostarczenia paczki jaką otrzymaliśmy: „Pani Barbara (imię zostało zmienione by zachować anonimowość) rozpłakała się ze wzruszenia za tak wielką pomoc jaką dostała. Najbardziej zadowolona i wdzięczna jest za odzież, telefon oraz blender. Wszystkie podarunki były bardzo trafione i potrzebne. Jak mówiła, nigdy by jej nie było stać na tak wspaniałe rzeczy. Pani Barbara serdecznie dziękuje za okazaną pomoc i wielkie serca Darczyńców oraz za zaufanie jakim ją obdarzyli przygotowując jej wspaniałą Paczkę”.
Dziękuję uczniom i ich rodzicom oraz pracownikom szkoły za ogromne zaangażowanie we współtworzenie kolejnej edycji projektu SZLACHETNA PACZKA. Razem dokonaliśmy rzeczy niezwykłej: ponad 17 600 rodzin w całej Polsce otrzymało nie tylko prezenty, ale także impuls do zmiany oraz znak, że ktoś o nich myśli.

Andrzej Błachut

Odsłony: 2840