Z PRZYCZYN OD SZKOŁY NIEZALEŻNYCH MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY
Z LOGOWANIEM DO DZIENNIKA I INNYCH PORTALI EDUKACYJNYCH

 

UWAGA !!!

REKRUTACJA 2020-2021

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że rekrutacja do klasy pierwszej oraz szóstej sportowej zakończy się zgodnie z wydanym zarządzeniem Wójta Gminy Wilkowice tj. 14 kwitnia 2020 r. Szczegóły w plikach do pobrania poniżej,

Formularze oraz Wnioski (dostępne na stronie www.sp2wilkowice.pl - zobacz i pobierz) można:

- dostarczyć osobiście do szkoły w godzinach 7.00 – 15.00 – prosimy dzwonić na dzwonku po prawej stronie drzwi,

- przesłać skan lub zdjęcie na adres e mail: dyrektor@gimwilk.lap.pl

- przekazać telefoniczną informację o zapisie dziecka na numer: 33 817 13 79 natomiast dokumenty dostarczyć w możliwie najszybszym terminie.

 Dziękujemy!

 

Zarządzenie Wójta Gminy Wilkowice w sprawie terminów rekrutacji na rok szkolny 2020/2021:

rekrutacja do klasy pierwszej - pobierz          rekrutacja do klasy szóstej sportowej - pobierz

Wnioski dla kandydatów i inne dokumenty - zobacz i pobierz

 

 

Nauczanie zdalne

Garść wiadomości od Pani pedagog - kliknij i przeczytaj koniecznie!

Zgodnie z zaleceniami MEN nauczyciele będą przygotowywać zadania do samodzielnego rozwiązywania. W menu strony umieściliśmy zakładkę e-learning, gdzie po wybraniu klasy uczeń może uzyskać informację o możliwości samodzielnej pracy. Prosimy rodziców o wsparcie i przekazywanie zadań uczniom.

 

 

Szlachetna paczka 2013

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: poniedziałek, 10, luty 2014 Andrzej Błachut

Gimnazjum w Wilkowicach kolejny raz przygotowało SZLACHETNĄ PACZKĘ


To już trzecia z rzędu SZLACHETNA PACZKA, dzięki której jednoczy się cała nasza szkoła by zorganizować przedświąteczną pomoc dla potrzebującej rodziny.


Tym razem postanowiliśmy obdarować starszą, schorowaną kobietę, która nie radzi sobie z utrzymaniem mieszkania. Jej niska renta starcza na niewiele – po odliczeniu opłat za mieszkanie i lekarstwa na przeżycie pozostaje zaledwie ponad 100 złotych. Rozpoczęliśmy akcję tradycyjnie od zbiórki pieniędzy. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich uczniów oraz szczególnej hojności pracowników obsługi i administracji szkoły i księdza Tomasza Kotlarskiego udało się zebrać niebagatelną kwotę ponad 800 złotych. Następnym etapem było zgromadzenie pomocy materialnej głównie w postaci żywności i środków czystości. I tutaj ofiarność uczniów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zebrane produkty i pieniądze pozwoliły nam naprawdę szczodrze obdarować potrzebującą. W dodatku nasze prezenty były bardzo trafione czego dowodem jest relacja z dostarczenia paczki jaką otrzymaliśmy: „Pani Barbara (imię zostało zmienione by zachować anonimowość) rozpłakała się ze wzruszenia za tak wielką pomoc jaką dostała. Najbardziej zadowolona i wdzięczna jest za odzież, telefon oraz blender. Wszystkie podarunki były bardzo trafione i potrzebne. Jak mówiła, nigdy by jej nie było stać na tak wspaniałe rzeczy. Pani Barbara serdecznie dziękuje za okazaną pomoc i wielkie serca Darczyńców oraz za zaufanie jakim ją obdarzyli przygotowując jej wspaniałą Paczkę”.
Dziękuję uczniom i ich rodzicom oraz pracownikom szkoły za ogromne zaangażowanie we współtworzenie kolejnej edycji projektu SZLACHETNA PACZKA. Razem dokonaliśmy rzeczy niezwykłej: ponad 17 600 rodzin w całej Polsce otrzymało nie tylko prezenty, ale także impuls do zmiany oraz znak, że ktoś o nich myśli.

Andrzej Błachut

Odsłony: 2437