REKRUTACJA 2024/2025

Szanowni Rodzice,

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta rekrutacja do klas pierwszych rozpocznie się 1 marca. Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem, kryteriami oraz wnioskami dla kandydatów. Dokumenty można składać od 1 marca - zapraszamy!

Dokumenty do pobrania:

Zgłoszenie kandydata do klasy I z obwodu - pobierz PDF / pobierz DOC
Wniosek kandydata spoza obwodu - pobierz PDF / pobierz DOC
Wnioski kandydata do klasy IV sportowej - pobierz PDF / pobierz DOC
Klauzula informacyjna - pobierz
Zasady rekrutacji - pobierz
Zarządzenia Wójta:
 - Terminy rekrutacji do klasy I - pobierz
 - Terminy rekrutacji do klasy IV sportowej  - pobierz
 - Wzory dokumentów i terminy - pobierz

Numer konta Rady Rodziców

Konto Rady Rodziców
Bank Spółdzielczy w Bystrej, ul. Zdrojowa 3
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

Wizyta w Domu Seniora

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: czwartek, 28, marzec 2024
GrEgOr
Istnieją takie momenty w których śmiało możemy powiedzieć że MAMY CUDOWNE i WRAŻLIWE dzieci w naszej szkole.
Dzisiejsza wizyta reprezentacji Szkolnego Koła Wolontariatu w Domu Seniora Górski Zakątek wywołała wiele pozytywnych emocji, łez i wzruszeń zarówno u pensjonariuszy jak i w nas samych.
Pojechaliśmy złożyć życzenia, wręczyć zebrane w szkole dary oraz kartki świąteczne zrobione przez uczniów lecz wizyta nas emocjonalnie zaskoczyła. Kruchość ludzkiego życia, doświadczenia życiowe, mądrość i codzienna walka ze słabościami uwrażliwiła jeszcze mocniej nasze serca. Były łzy wzruszeń podczas czytania świątecznych życzeń, nieśmiały uśmiech i radość wyrażona w uścisku . Każdy senior otrzymał MOC życzeń i pozytywnej energii od naszych wolontariuszy. Opuszczając placówkę mieliśmy wrażenie, że zrobiliśmy coś naprawdę wielkiego - bo czasem tak nie dużo trzeba by by choć na chwilę zmienić czyjś świat.
Zyskaliśmy nowych przyjaciół o których nie zapomnimy.
W podziękowaniu za wizytę otrzymaliśmy od dyrekcji domu pudło słodyczy i życzenia, które zabraliśmy do szkoły i rozdaliśmy wszystkim uczniom i pracownikom dzieląc się z nimi pozytywną energią.
Dziękujemy również wszystkim rodzicom którzy chętnie przyłączyli się do akcji, to dzięki WAM stajemy się lepszymi ludźmi, którzy mogą ROBIĆ DOBRO!
 
 • a
 • b

 • c
 • d

 • e
 • f

Kino sferyczne

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: piątek, 08, marzec 2024
GrEgOr
5 marca do naszej szkoły przyjechało kino sferyczne, które w specjalnym namiocie w kształcie kopuły wyświetliło filmy najnowszej technologii 360 stopni pod tytułem: "Kaluoke' hina - zaczarowana Rafa" - OCEANARIUM oraz " Magiczny Globus" i "Jak powstało życie" - HISTORIA ZIEMI.
Mieliśmy przyjemność w klasach I-III przeżyć przygodę podróżując po największych głębinach naszych oceanów i odkrywać morski świat.
Klasy IV-VII z kolei o powstaniu naszej planety i życia na niej, które zaczyna się od wielkiego wybuchu aż po szukanie znaków istnienia życia poza Ziemią.
Dziękujmy Radzie Rodziców za dofinansowanie tego przedsięwzięcia, to dzięki WAM mieliśmy okazję przenieść się w niesamowity świat nauki i historii.
 • 1
 • 2

 • 3
 • 4

Tropem Wilczym

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: sobota, 02, marzec 2024
GrEgOr
1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który został ustanowiony świętem państwowym.
Z tej okazji w całej Polsce odbywa się  Bieg Tropem Wilczym, poświęcony pamięci bohaterów.
W naszej szkole uczniowie klas 4-7 przygotowali prezentację o wybranych postaciach będących przedstawicielami Żołnierzy Wyklętych i omówili je podczas uroczystego apelu. Gdy już dowiedzieliśmy kim byli i jak żyli "Niezłomni", aby uczcić ich pamięć przyłączyliśmy się do akcji: Bieg Tropem Wilczym i powędrowaliśmy szlakiem wiodącym na Magurkę.
Wzbogaceni wiedzą historyczną, miło spędziliśmy dzień i odkryliśmy, że w tych tajemniczych lasach, gdzie kiedyś skrywali się i i walczyli żołnierze jest już prawie wiosna.
 • 1
 • 10

 • 2
 • 3

 • 4
 • 5

 • 6
 • 7

 • 8
 • 9

Walentynki 2024

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: środa, 14, luty 2024
GrEgOr
Walentynki..oj, kto z nas nie lubi tego dnia
O tym, że jest on wyjątkowy w naszej szkole nie !trzeba było nikogo przekonywać. Już od samego rana pozytywna magia "czerwonego koloru" oraz życzliwości obfitowała wszędzie dookoła.
Dzieci klas 1-3 wykonywały śliczne walentynkowe prace plastyczne, które zdobią korytarz szkolny. Samorząd rozdawał połówki serc, każdy kto znalazł swoją "drugą połówkę" pośród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły otrzymywał słodką niespodziankę. Była niezła zabawa i integracja całej społeczności szkolnej. Następnie z rąk przedstawicieli poczty walentynkowej wszyscy adresaci otrzymali kartki i życzenia. Było bardzo miło, a ten dzień możemy zaliczyć do udanych.
Zobacz fotogalerie -> kliknij więcej

Czytaj więcej: Walentynki 2024

Ostatki 2024

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: środa, 14, luty 2024
GrEgOr

Ostatni wtorek karnawału to doskonały moment, by wrócić pamięcią do szalonej zabawy tanecznej, która miała miejsce w naszej szkole tuż przed feriami zimowymi. Wraz z uczniami klas młodszych już od wczesnych godzin porannych pojawiały się niezwykłe postacie: księżniczki, rycerze, super bohaterowie, zwierzęta z różnych zakątków świata, piraci, czarodzieje, wróżki i wiele wiele innych - wszyscy początkowo schowani w salach naszych najmłodszych uczniów. Wystarczyły jednak pierwsze dźwięki tanecznej muzyki, by korytarzami naszej szkoły przeszedł wyjątkowo barwny korowód. Uczniowie klas 1-3 schowani pod kolorowymi strojami zawładnęli salą gimnastyczną i bawili się niestrudzenie. W przerwie Rodzice zadbali o odpowiednią regenerację przy słodkościach. Krótko mówiąc - było wspaniale, a moc energii i dobrego humoru najlepiej oddają zdjęcia. Przeżyjcie to z nami jeszcze raz!

Zobacz fotogalerię -> kliknij więcej

Czytaj więcej: Ostatki 2024