Numer konta Rady Rodziców

Konto Rady Rodziców
Bank Spółdzielczy w Bystrej, ul. Zdrojowa 3
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

Wizyta w Domu Seniora

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: czwartek, 28, marzec 2024 GrEgOr
Istnieją takie momenty w których śmiało możemy powiedzieć że MAMY CUDOWNE i WRAŻLIWE dzieci w naszej szkole.
Dzisiejsza wizyta reprezentacji Szkolnego Koła Wolontariatu w Domu Seniora Górski Zakątek wywołała wiele pozytywnych emocji, łez i wzruszeń zarówno u pensjonariuszy jak i w nas samych.
Pojechaliśmy złożyć życzenia, wręczyć zebrane w szkole dary oraz kartki świąteczne zrobione przez uczniów lecz wizyta nas emocjonalnie zaskoczyła. Kruchość ludzkiego życia, doświadczenia życiowe, mądrość i codzienna walka ze słabościami uwrażliwiła jeszcze mocniej nasze serca. Były łzy wzruszeń podczas czytania świątecznych życzeń, nieśmiały uśmiech i radość wyrażona w uścisku . Każdy senior otrzymał MOC życzeń i pozytywnej energii od naszych wolontariuszy. Opuszczając placówkę mieliśmy wrażenie, że zrobiliśmy coś naprawdę wielkiego - bo czasem tak nie dużo trzeba by by choć na chwilę zmienić czyjś świat.
Zyskaliśmy nowych przyjaciół o których nie zapomnimy.
W podziękowaniu za wizytę otrzymaliśmy od dyrekcji domu pudło słodyczy i życzenia, które zabraliśmy do szkoły i rozdaliśmy wszystkim uczniom i pracownikom dzieląc się z nimi pozytywną energią.
Dziękujemy również wszystkim rodzicom którzy chętnie przyłączyli się do akcji, to dzięki WAM stajemy się lepszymi ludźmi, którzy mogą ROBIĆ DOBRO!
 
  • a
  • b

  • c
  • d

  • e
  • f