Z PRZYCZYN OD SZKOŁY NIEZALEŻNYCH MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY
Z LOGOWANIEM DO DZIENNIKA I INNYCH PORTALI EDUKACYJNYCH

 

UWAGA !!!

REKRUTACJA 2020-2021

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że rekrutacja do klasy pierwszej oraz szóstej sportowej zakończy się zgodnie z wydanym zarządzeniem Wójta Gminy Wilkowice tj. 14 kwitnia 2020 r. Szczegóły w plikach do pobrania poniżej,

Formularze oraz Wnioski (dostępne na stronie www.sp2wilkowice.pl - zobacz i pobierz) można:

- dostarczyć osobiście do szkoły w godzinach 7.00 – 15.00 – prosimy dzwonić na dzwonku po prawej stronie drzwi,

- przesłać skan lub zdjęcie na adres e mail: dyrektor@gimwilk.lap.pl

- przekazać telefoniczną informację o zapisie dziecka na numer: 33 817 13 79 natomiast dokumenty dostarczyć w możliwie najszybszym terminie.

 Dziękujemy!

 

Zarządzenie Wójta Gminy Wilkowice w sprawie terminów rekrutacji na rok szkolny 2020/2021:

rekrutacja do klasy pierwszej - pobierz          rekrutacja do klasy szóstej sportowej - pobierz

Wnioski dla kandydatów i inne dokumenty - zobacz i pobierz

 

 

Nauczanie zdalne

Garść wiadomości od Pani pedagog - kliknij i przeczytaj koniecznie!

Zgodnie z zaleceniami MEN nauczyciele będą przygotowywać zadania do samodzielnego rozwiązywania. W menu strony umieściliśmy zakładkę e-learning, gdzie po wybraniu klasy uczeń może uzyskać informację o możliwości samodzielnej pracy. Prosimy rodziców o wsparcie i przekazywanie zadań uczniom.

 

 

III Beskidzkie Igrzyska Integracyjne Wilkowice 2015

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: czwartek, 08, październik 2015 GrEgOr

W imieniu uczestników i organizatorów pragniemy złożyć podziękowania za pomoc w organizacji trzeciej już edycji olimpijskich zmagań, które miały miejsce 1 października 2015r w hali GOSiR  w Wilkowicach.

Podziękowania kierujemy na ręce Dyrektora Gimnazjum  im. Królowej Jadwigi Pana Władysława Nikla oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pana Marka Kubicy. Ponadto dziękujemy za objęcie honorowym patronatem całej imprezy Staroście Bielskiemu Panu Andrzejowi Płonka oraz Wójtowi Gminy Wilkowice Panu Mieczysławowi Rączka i Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu. Igrzyska odbyły się w ramach realizowanego od trzech lat projektu „Hala bez barier”, którego celem jest promowanie aktywnego i zdrowego spędzania czasu przez osoby niepełnosprawne oraz seniorów. Ideą tych spotkań jest również integracja międzypokoleniowa młodzieży gimnazjalnej ze społecznością Domu Pomocy Społecznej w Wilkowicach. Szczególnym wydarzeniem tego projektu są odbywające się już po raz trzeci Beskidzkie Igrzyska Integracyjne. Olimpiadę rozpoczął przemarsz delegacji poszczególnych Domów z olimpijką z Soczi Panią Agnieszką Szymańczak, która wniosła flagę olimpijską. Następnie zostały odegrane hymny Słowacji oraz Polski, po których nastąpiło uroczyste otwarcie igrzysk. W tegorocznych zawodach wzięło udział 12 drużyn z Domów Pomocy Społecznej Powiatu Bielskiego, miasta Żywca , Wadowic oraz trzech zaprzyjaźnionych ośrodków ze Słowacji. Zawodnicy zmagali się w ośmiu konkurencjach, w których najlepsi nagrodzeni zostali medalami, ponadto każdy z uczestników olimpiady otrzymał pamiątkowy dyplom. Wśród wszystkich startujących ośrodków na miejscu pierwszym uplasował się Dom Pomocy Społecznej przy ul. Żywieckiej 15 w Bielsku-Białej, który otrzymał Puchar Starosty Bielskiego, na miejscu drugim Dom Pomocy Park ze  Słowacji, który otrzymał Puchar Wójta Gminy Wilkowice, oraz na miejscu trzecim Dom Pomocy Społecznej z Wilkowic, który otrzymał Puchar Dyrektora GOSiR w Wilkowicach.

         Wszyscy biorący udział w zawodach zapowiedzieli rewanż na kolejnych igrzyskach. Na zakończenie szczególne słowa podziękowania pragniemy złożyć prowadzącym zawody nauczycielom wychowania fizycznego Panu Ryszardowi Dzielędziak, Panu Adamowi Dusza oraz pracownikowi GOSiR Panu Józefowi Pawlusiak a nade wszystko WSPANIAŁEJ MŁODZIEŻY z wilkowickiego gimnazjum.

Organizator olimpiady - dyrektor DPS w Wilkowicach Paweł Gniadkowski
koordynator spotkania - Dominika Pach

 • a02
 • a03
 • a04
 • a05
 • a06
 • a07
 • a08
 • a09
 • a10
 • a11
 • a12
 • a13
 • a14
 • a15
 • a16

Odsłony: 2430