IDĄ ŚWIĘTA

 

 

Zajęcia pozalekcyjne

Kategoria: Informacje Opublikowano: niedziela, 09, luty 2014 GrEgOr

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM– 2019/2020

 ZAJĘCIA MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZE

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

NAZWA ZAJĘĆ, UCZESTNICY

DZIEŃ

GODZINA

 

Lucyna Turek

BIOLOGIA

Projekt metodą eksperymentu ,według harmonogramu.

poniedziałek

14:35-15.20

lub 14:35-16:05

 

CHEMIA

Projekt metodą eksperymentu, według harmonogramu.

czwartek

1 semestr

13:45-15.15

 

Andrzej Błachut

GEOGRAFIA

Konsultacje dla uczniów.

wtorek

14:30-15:00

 

Beata Dębicka

MATEMATYKA

Zajęcia rozwijające z matematyki dla klas siódmych.

czwartek

7:15-8:00

 

MATEMATYKA

Zajęcia rozwijające z matematyki dla klas ósmych (przygotowanie do egzaminu).

środa

7:15-8:00

 

Grzegorz Piwowar

MATEMATYKA

Matematyczne eksperymenty. według harmonogramu, zapisani uczniowie.

środa

7:15-8:00

 

MATEMATYKA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy piąte, zapisani uczniowie.

wtorek

13:45-14:30

 

FIZYKA

Konsultacje dla uczniów.

czwartek

7:15- 8:00

 

ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE

Marta Stanek

BIBLIOTEKA

Zajęcia biblioteczne.

piątek

13:45-14:30

 

Beata Łatanik

JĘZYK POLSKI

Zajęcia rozwijające z języka polskiego dla klas siódmych.

poniedziałek

7:15-8:00

 

JĘZYK POLSKI

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

czwartek

7:15-8:00

 

JĘZYK POLSKI

Koło teatralne (w zależności od potrzeb)

piątek

7:15-8:00

 

Marek Ligęza

HISTORIA

Konsultacje dla uczniów.

poniedziałek

13:45-14-30

 

Andrzej Błachut

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Konsultacje dla uczniów.

środa

14.30- 15:00

 

Aleksandra Woyno

JĘZYK ANGIELSKI

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

czwartek

7:15-8:00

 

Agnieszka Kowalska

JĘZYK ANGIELSKI

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

poniedziałek

14:35-15-20

 

Iwona Męcner

JĘZYK NIEMIECKI

Konsultacje doraźne po wcześniejszym umówieniu się z uczniami.

drugi poniedziałek miesiąca

15:30-16:15

 

ZAJĘCIA SPORTOWE I ARTYSTYCZNE

Beata Szymańczak

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zajęcia sportowe, SKS.

piątek

12:50-13:40

 

Ryszard Dzielędziak

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zajęcia sportowe, SKS siatkówka klasy 5-8.

czwartek

14:30-15-30

 

Daniel Gala

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zajęcia sportowe SKS piłka nożna klasa 5

poniedziałek

11:55-13:40

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zajęcia sportowe SKS piłka nożna klasa 5                                                        

piątek

13:45-14:30

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zajęcia sportowe SKS piłka nożna klasa 6

poniedziałek

13:45-14:30

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zajęcia sportowe SKS piłka nożna klasa 6

piątek

12:55-14:30

 

Iwona Nowak

MUZYKA

Koło wokalne, przygotowanie do konkursów muzycznych.

poniedziałek

7:20-8:05

 

ZAJĘCIA Z EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Katarzyna Szczęść

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy trzeciej.

poniedziałek

13:00-13:45

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Zajęcia mistrz ortografii, przygotowanie do konkursów klasa trzecia.

czwartek

12:00-12:45

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Kółko origami.

czwartek

12:55-13:40 I gr.

13:45-14:30 II gr.

 

Anita Krawczyk

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy drugiej.

środa

11:55-12:40

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Zajęcia z programowania  dla najmłodszych.

czwartek

12:55-13:40 I gr.

13:45-14:30 II gr.

 

Katarzyna Mrówka

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy pierwszej.

wtorek

7:20-8:05

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Koło plastyczne dla klas 1-3.

czwartek

7.00-8:00

 

ZAJĘCIA Z RELIGII

Ks. Łukasz Listwan

RELIGIA

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania oraz do konkursu.

1 i 2 czwartek miesiąca

17.00-20.00

 

ZAJĘCIA INNE

Anna Płoskonka

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

Uczniowie zapisani na zajęcia.

poniedziałek

12:40-13:40

 

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

Uczniowie zapisani na zajęcia.

wtorek

12:40-13:40

 

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

Uczniowie zapisani na zajęcia.

środa

11:50-13:50

 

Anita Krawczyk

DORADZTWO ZAWODOWE

Uczniowie klasy 7a (10 godzin).

środa

7:15-8:00

 

DORADZTWO ZAWODOWE

Uczniowie klasy 7b (10 godzin).

poniedziałek

7:15-8:00

 

DORADZTWO ZAWODOWE

Uczniowie klasy 8a (10 godzin).

piątek

7:15-8:00

 

 

 

                                                                     ZAJĘCIA MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZE

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT,

NAZWA ZAJĘĆ, UCZESTNICY

DZIEŃ

GODZINA

 

Lucyna Turek

BIOLOGIA

Projekt metodą eksperymentu ,według harmonogramu.

poniedziałek

14:35-15.20

lub 14:35-16:05

 

CHEMIA

Projekt metodą eksperymentu, według harmonogramu.

czwartek

1 semestr

13:45-15.15

 

Andrzej Błachut

GEOGRAFIA

Konsultacje dla uczniów.

wtorek

14:30-15:00

 

Beata Dębicka

MATEMATYKA

Zajęcia rozwijające z matematyki dla klas siódmych.

czwartek

7:15-8:00

 

MATEMATYKA

Zajęcia rozwijające z matematyki dla klas ósmych (przygotowanie do egzaminu).

środa

7:15-8:00

 

Grzegorz Piwowar

MATEMATYKA

Matematyczne eksperymenty. według harmonogramu

środa

7:15-8:00

 

MATEMATYKA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy piąte. Zapisani uczniowie

wtorek

13:45-14:30

 

FIZYKA

Konsultacje dla uczniów.

czwartek

7:15- 8:00

 

ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE

Marta Stanek

BIBLIOTEKA

Zajęcia biblioteczne.

piątek

13:45-14:30

 

Beata Łatanik

JĘZYK POLSKI

Zajęcia rozwijające z języka polskiego dla klas siódmych.

poniedziałek

7:15-8:00

 

JĘZYK POLSKI

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

czwartek

7:15-8:00

 

JĘZYK POLSKI

Koło teatralne (w zależności od potrzeb)

piątek

7:15-8:00

 

Marek Ligęza

HISTORIA

Konsultacje dla uczniów.

poniedziałek

13:45-14-30

 

Andrzej Błachut

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Konsultacje dla uczniów.

środa

14.30- 15:00

 

Aleksandra Woyno

JĘZYK ANGIELSKI

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

czwartek

7:15-8:00

 

Agnieszka Kowalska

JĘZYK ANGIELSKI

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

poniedziałek

14:35-15-20

 

Iwona Męcner

JĘZYK NIEMIECKI

Konsultacje doraźne po wcześniejszym umówieniu się z uczniami.

drugi poniedziałek miesiąca

15:30-16:15

 

ZAJĘCIA SPORTOWE I ARTYSTYCZNE

Beata Szymańczak

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zajęcia sportowe, SKS.

piątek

12:50-13:40

 

Ryszard Dzielędziak

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zajęcia sportowe, SKS siatkówka klasy 5-8.

czwartek

14:30-15-30

 

Daniel Gala

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zajęcia sportowe SKS piłka nożna klasa 5

poniedziałek

11:55-13:40

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zajęcia sportowe SKS piłka nożna klasa 5                                                        

piątek

13:45-14:30

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zajęcia sportowe SKS piłka nożna klasa 6

poniedziałek

13:45-14:30

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zajęcia sportowe SKS piłka nożna klasa 6

piątek

12:55-14:30

 

Iwona Nowak

MUZYKA

Koło wokalne, przygotowanie do konkursów muzycznych.

poniedziałek

7:20-8:05

 

ZAJĘCIA Z EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Katarzyna Szczęść

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy trzeciej.

poniedziałek

13:00-13:45

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Zajęcia mistrz ortografii, przygotowanie do konkursów klasa trzecia.

czwartek

12:00-12:45

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Kółko origami.

czwartek

12:55-13:40 I gr.

13:45-14:30 II gr.

 

Anita Krawczyk

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy drugiej.

środa

11:55-12:40

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Zajęcia z programowania  dla najmłodszych.

czwartek

12:55-13:40 I gr.

13:45-14:30 II gr.

 

Katarzyna Mrówka

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy pierwszej.

wtorek

7:20-8:05

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Koło plastyczne dla klas 1-3.

czwartek

7.00-8:00

 

ZAJĘCIA Z RELIGII

Ks. Łukasz Listwan

RELIGIA

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania oraz do konkursu.

1 i 2 czwartek miesiąca

17.00-20.00

 

ZAJĘCIA INNE

Anna Płoskonka

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

Uczniowie zapisani na zajęcia.

poniedziałek

12:40-13:40

 

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

Uczniowie zapisani na zajęcia.

wtorek

12:40-13:40

 

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

Uczniowie zapisani na zajęcia.

środa

11:50-13:50

 

Anita Krawczyk

DORADZTWO ZAWODOWE

Uczniowie klasy 7a (10 godzin).

środa

7:15-8:00

 

DORADZTWO ZAWODOWE

Uczniowie klasy 7b (10 godzin).

poniedziałek

7:15-8:00

 

DORADZTWO ZAWODOWE

Uczniowie klasy 8a (10 godzin).

piątek

7:15-8:00

 

 

 

 

Odsłony: 9012