Zajęcia pozalekcyjne
ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM – 2023/2024
ZAJĘCIA DLA KLAS I–III | ||||
NAUCZYCIEL | PRZEDMIOT | NAZWA ZAJĘĆ, UCZESTNICY | DZIEŃ | GODZINA |
mgr Daniel Gala | Wychowanie fizyczne | Zajęcia sportowe dla klas III. | środa | 13:45-14:30 |
mgr Anita Krawczyk | Zajęcia pozalekcyjne wiedzy | Klub sówki mądrej główki dla klasy III. | Środa | 8:00-8:45 |
mgr Katarzyna Szczęść | Zajęcia pozalekcyjne wiedzy | Nauka, zabawa, przygoda - twórcze pierwszaki. Uczniowie klasy I. | Środa | 10:45-11:30 |
mgr Katarzyna Mrówka | Zajęcia pozalekcyjne wiedzy | Drugaki - odkrywcy wiedzy. dla uczniów klasy II. | Wtorek | 10:45-11:30 |
mgr Katarzyna Szczęść | Edukacja wczesnoszkolna | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy I. | Czwartek (do grudnia) |
11:45-12:30 |
mgr Katarzyna Szczęść | Logopedia | Zajęcia logopedyczne dla uczniów klasy I. | Poniedziałek (do grudnia) |
12:45-13:30 |
mgr Katarzyna Mrówka | Edukacja wczesnoszkolna | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze. Dla uczniów klasy II. | Wtorek (do grudnia) |
11:45-12:30 |
mgr Anita Krawczyk | Edukacja wczesnoszkolna | Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla uczniów klasy III. | Środa (do grudnia) |
13:35-14:20 |
mgr Katarzyna Kamińska | Edukacja wczesnoszkolna | Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla uczniów klasy III. | Wtorek (do grudnia) |
7:15-8:00 |
mgr Katarzyna Kamińska | Edukacja wczesnoszkolna | Klub sówki mądrej główki dla uczniów klasy III. | Wtorek (do grudnia) |
10:45-11:30 |
ZAJĘCIA DLA KLAS IV-VIII | ||||
NAUCZYCIEL | PRZEDMIOT | NAZWA ZAJĘĆ, UCZESTNICY | DZIEŃ | GODZINA |
mgr Beata Dębicka | Matematyka | Zajęcia wyrównujące szanse i umożliwiające osiągnięcie sukcesu z matematyki dla klasy 6. | czwartek (do grudnia) |
12:45-13:30 |
mgr Beata Dębicka | Matematyka | Zajęcia wyrównujące szanse i umożliwiające osiągnięcie sukcesu z matematyki dla klasy 7. | wtorek (do grudnia) |
13:35-14:20 |
mgr Agnieszka Kowalska | Język angielski | Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego (dla chętnych) klasy 4-7. | środa | 13:35-14:20 |
mgr Ryszard Dzielędziak | Wychowanie fizyczne | Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla klas 3-8. | wtorek czwartek |
13:30-14:15 |
mgr Zenobia Kucz-Strzelichowska |
Biologia | Zajęcia przyrodnicze - zajęcia pozalekcyjne wiedzy. | poniedziałek | 13:35-14:20 |
mgr Daniel Gala | Wychowanie fizyczne | Zajęcia sportowe dla klas 3. | środa | 13:45-14:30 |
mgr Beata Latanik | Język polski | Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego. | piątek (do grudnia) |
7:45-8:00 |