Wigilijka 2014

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku .....
Społeczność naszego gimnazjum miała dzisiaj zaszczyt brać udział w Misterium Bożonarodzeniowym. Ten szczególny dzień uświetnili wspaniali goście: ksiądz Franciszek Kuliga - proboszcz wilkowickiej parafii oraz Pani Janina Janica-Piechota - radna powiatu bielskiego.
Oglądnęliśmy wesołe misterium i z radością serca wysłuchaliśmy energicznie zaśpiewane kolędy i pastorałki. Ten dzień świętowaliśmy razem z dzieciakami z "naszego" przedszkola, którzy wspaniałym śpiewem wzbudzili gromkie owacje wszystkich obecnych na sali.
Następnie pan dyrektor wręczając pamiątkowe tabliczki, podziękował ks. Franciszkowi Kulidze i pani Janinie Janica-Piechota za wszelakie dobro jakiego z ich strony doświadczamy. Również w tym dniu spotkaliśmy się na klasowych wigilijkach i miejmy nadzieję, że wszelkie życzenia jaki dzisiaj płynęły z ust od naszych kochanych gimnazjalistów spełnią się w 100%.
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru
przyniesie Tobie spokój i radość.
Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok obdaruje Ciebie
pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia
WESOŁYCH ŚWIĄT!