ZDOBYLIŚMY TYTUŁ

Zajęcia pozalekcyjne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć pozalekcyjnych!
 

Dziennik elektroniczny UONET+

Pierwsze logowanie

W razie problemów z otrzymaniem listu aktywacyjnego proszę o przesłanie informacji z adresu podanego w deklaracji na adres gpiwowar@gimwilk.lap.pl

Zajęcia pozalekcyjne

Kategoria: Informacje Opublikowano: niedziela, 09, luty 2014 GrEgOr

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2018/2019

ZAJĘCIA MATEMATYCZNO–PRZYRODNICZE
NAUCZYCIEL PRZEDMIOT NAZWA ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA
Lucyna  Turek BIOLOGIA, CHEMIA Przygotowanie do konkursu biologicznego.      środa 13:45-14:30
Zajęcia wyrównawcze z biologii, chemii. piątek 14:35-15:20
Agnieszka Gilowska CHEMIA Zajęcia wyrównawcze z chemii, przygotowanie do konkursów. czwartek 14:35-15:20
Andrzej Błachut GEOGRAFIA Zajęcia dodatkowe z geografii. środa 7:20-8:05
Beata Dębicka MATEMATYKA Koło matematyczne (przygotowanie do egzaminu, zamiennie 8a, 8b). wtorek 7.20-8.05
Zajęcia z wyrównawcze z matematyki dla klasy 7, 8 i 3 gim. środa 7:20-8:05
Przygotowanie do konkursu z matematyki(do listopada),
przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego (3a, 3c od grudnia).
czwartek 7:20-8:05
Grzegorz Piwowar MATEMATYKA, FIZYKA Zajęcia z matematyki dla klas 4 i 5 . poniedziałek 13:45-14:30
Konsultacje z matematyki i fizyki, przygotowanie do konkursu. wtorek 7:20-8:10
Małgorzata Frączek FIZYKA Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z fizyki wtorek 14:35-15:20
Koło fizyczne klasy 8 czwartek 14:35-15:20
ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE
Marta Stanek JĘZYK POLSKI Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego poniedziałek 13:45-14:30
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego piątek 12:55-13:40
Beata Łatanik JĘZYK POLSKI Koło polonistyczne (zamiennie 8a i 8b). wtorek 7:20-8:05
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego. środa 14:35-15:20
Ewa Nikiel HISTORIA , WOS Zajęcia uczniami wymagającymi pomocy z historii
i wiedzy o społeczeństwie, przygotowanie do egzaminu
piątek 7:20-8:05
Zajęcia z uczniami zdolnymi przygotowujące do konkursów
z historii i wiedzy o społeczeństwie.
czwartek 7:20-8:05
Aleksandra Woyno JĘZYK ANGIELSKI Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego. środa 13:45-14:30
Zajęcia egzaminacyjno – konwersacyjne z języka angielskiego piątek 14:35-15:20
Małgorzata Chrapkiewicz JĘZYK ANGIELSKI Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego. poniedziałek 7:20-8:05
Konsultacje przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego środa 7:20-8:05
Iwona Męcner JĘZYK NIEMIECKI Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego. środa 15:25
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka niemieckiego piątek (co drugi) 7:20-8:05
ZAJĘCIA SPORTOWE
Adam Dusza WYCHOWANIE FIZYCZNE Zajęcia sportowe. środa 15.30-16.30
Ryszard Dzielędziak WYCHOWANIE FIZYCZNE Zajęcia rekreacyjno-sportowe, przygotowanie do zawodów. czwartek 15:00-16:30
Beata Szymańczak WYCHOWANIE FIZYCZNE SKS - zajęcia z lekkoatletyki, siłownia. środa 12:55
Biegi narciarskie- przygotowanie do zawodów. piątek 15:30
Daniel Gala WYCHOWANIE FIZYCZNE Zajęcia sportowe piłka nożna dla klas 4-5. wtorek 12:55-14:30
Zajęcia sportowe piłka nożna dla klas 4-5. czwartek 11:55-15:20
ZAJĘCIA POZOSTAŁE
Katarzyna Szczęść NAUCZANIE POCZĄTKOWE Zajęcia wyrównawcze klasy 1-3. wtorek 11:55-12:40
Przygotowanie uczniów 1-3 do konkursów ogólnopolskich. piątek 11:55-12:40
Anita Krawczyk NAUCZANIE POCZĄTKOWE Zajęcia wyrównawcze klasy 1-3. środa 11:55-12:40
Klub gier planszowych. poniedziałek 11:55-12:40
Marta Stanek,
Andrzej Błachut
  Kółko krajoznawcze (wycieczki krajoznawcze). raz w miesiącu  
Ks. Łukasz Listwan RELIGIA Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. 1. czwartek
oraz 1. piątek
miesiąca
17:00-19:00
Dorota Pieronek BIBLIOTEKA
JĘZYK POLSKI
Spotkania z literaturą. czwartek 15:30-17.30
Koło filmowe. piątek 15:30-17.30
Beata Łatanik JĘZYK POLSKI Koło teatralne. czwartek 7:20-8:05
Iwona Nowak MUZYKA Kółko muzyczno - taneczne. poniedziałek 7:20-8.05
Wiatrowski Tomasz TECHNIKA, MUZYKA Kółko gitarowe. czwartek 13:45-14:30
Odsłony: 7095