Informacje

Istnieje możliwość wypożyczenia kamery internetowej dla ucznia - w razie potrzeby prosimy o kontakt z sekretariatem.

Rozkład jazdy autobusów - kliknij aby zobaczyć.

Link do ubezpieczenia - kliknij.

Obiady - kliknij aby zobaczyć.

Konto Rady Rodziców
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

REKRUTACJA 2021/2022


Szanowni Rodzice,

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta rekrutacja do klas pierwszych rozpocznie się 1 marca. Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem, kryteriami oraz wnioskami dla kandydatów. Dokumenty można składać od 1 marca - zapraszamy!

Dokumenty do pobrania:

Wniosek kandydata z obwodu - pobierz
Wniosek kandydata spoza obwodu - pobierz
Zarządzenie Wójta - pobierz
Kryteria rekrutacyjne - pobierz

Koronawirus - informacje


Aktualne wytyczne MEN, GIZ, MZ - zobacz.

Numery telefonów, na które należy się kontaktować w sprawach dotyczących koronowirusa SARS-CoV-2:

 • telefon całodobowy: 514122992
 • telefon czynny w godz. 7.30 - 15.00: 334992944 lub 334992948
 • adres email: hdim@psse.bielsko.pl

Sport 2013/2014

Kategoria: Sportowe Opublikowano: czwartek, 26, czerwiec 2014 GrEgOr

PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH 2013/2014r.

Podsumowaliśmy osiągnięcia sportowe z bieżącego roku szkolnego. W tym roku spotkało nas wiele zaskakujących niespodzianek. Najwięcej odbyło się zawodów na poziomie gminnym, ale bywały też różne turnieje międzyszkolne.


Piłka nożna
Początkiem roku szkolnego odbyły się zawody z piłki nożnej na orliku w Wilkowicach przeciwko GimBystra. Niestety dziewczęta przegrały 0:1, natomiast chłopcy wygrali  3:2, dzięki czemu dostali się na szczebel pół powiatowy, który otworzył im drogę na szczebel powiatowy, w którym zajęli 3 miejsce.


Tenis stołowy
Dnia 17.01.2014r. odbyły się gminne zawody tenisa stołowego na terenie gimnazjum w Bystrej. Gimnazjum z Wilkowic wystawiło 4 najlepsze dziewczyny (Przybyła Anna, Małkowska Marta, Hałat Jolanta, Polak Patrycja), a także 4 najlepszych chłopaków (Lekki Patryk, Hańderek Jakub, Sidzina Daniel, Przybyła Paweł). Nasi gracze zajęli poszczególne miejsca:

Dziewczęta           Miejsce
Przybyła Anna        1
Małkowska Marta    2
Hałat Jolanta         3
Polak Patrycja       8

Chłopcy              Miejsce
Lekki Patryk          4
Hańderek Jakub    6
Sidzina Daniel        7
Przybyła Paweł      8

Dzięki temu dziewczyny dostały się do następnego etapu, jakim były zawody szczebla powiatowego, które odbyły się w dniu 13.02.2014r. w Ligocie. Niestety na te zawody mogły pojechać 3 z nich. Najdalej doszła Małkowska Marta, która dostała się do szesnastki, następnie Przybyła Anna, załapując się na miejsce w dwudziestce czwórce, a potem Hałat Jolanta, zajmując miejsce w trzydziestce.

Siatkówka
Zawody z siatkówki były podzielone na dwa mecze, które odbyły się w 7.02.2014r. na terenie gimnazjum w Bystrej i 10.02.2014r. na terenie gimnazjum w Wilkowicach. Mecze były wyrównane, a wyniki bardzo zaskakujące. Pierwszy mecz dziewcząt zakończył się wynikiem 2:1 dla wilkowianek, a chłopców 3:0 dla bystrzan. Drugi mecz był rozstrzygający, u dziewcząt skończył się wynikiem 2:1 tym razem dla bystrzanek, co dało ogólny wynik 3:3 i musiały dograć ‘złotego seta’, którego pod wielką presją przegrały wilkowianki.  U chłopaków zakończył się również wynikiem 3:0 dla bystrzan, co dało im łączny wynik 6:0. Niestety naszym uczniom nie udało im się osiągnąć tego co planowali, mimo wszystko walczyli do końca.
W październiku odbył się turniej, który był organizowany na hali GOSiR w Wilkowicach. Brały w nim udział gimnazjum z Rybarzowic, Bystrej oraz Gim nr 9. Nasze dziewczęta zajęły 2 miejsce, przegrywając z gimnazjum z Rybarzowic.
W grudniu odbył się turniej mikołajkowy w Goczałkowicach, w którym nasze dziewczęta zajęły 1 miejsce, z czego jesteśmy bardzo dumni.
Był jeszcze jeden turniej mikołajkowy, w którym brali udział nasi chłopcy. Grali z drużynami o bardzo wysokim poziomie, zajmując niestety ostatnie miejsce.

Koszykówka
Ta dyscyplina nas bardzo zaskoczyła w przypadku dziewczyn, ponieważ wygrały gminne zawody z Bystrą, które odbyły się w dniu 14.01.2014r.Jest to jedna z nielicznych wygranych w koszykówkę, którą udało nam się zdobyć w rozgrywkach z Bystrą. Wynik, który uzyskały dziewczęta wynosił 23:20, dzięki temu dostały się do szczebla pół powiatowego. Zawodniczka, która nas w tym meczu bardzo mile zaskoczyła, to Mrowiec Karolina, która wykonywała rzuty za 3 punkty. Gra była bardzo zacięta, ponieważ poziom, który prezentowała drużyna dziewcząt z gimnazjum w Bystrej, był wysoki. Nasze dziewczęta nie poddawały się i walczyły do końca, co odzwierciedlał końcowy wynik. Na zawodach szczebla pół powiatowego, które odbyły się w dniu 3.03.2014r. na hali GOSiR w Wilkowicach, nasze dziewczęta rywalizowały z gimnazjami z Rudzicy i Kóz, z którymi wygrały (Wilkowice-Rudzica 29:8 ; Wilkowice-Kozy 20:12). Naszą najlepszą zawodniczką okazała się Szymala Dominika, która uzyskała aż 18 punktów w meczu z Kozami. Dalej dziewczęta przeszły do poziom powiatowego, gdzie musiały się zmierzyć z gimnazjami ze Szczyrku i Czechowic-Dziedzic. Zawody odbyły się w dniu 10.03.2014r. w Czechowicach. Tam zajęły 3 miejsce, z czego jesteśmy bardzo dumni, ponieważ dziewczęta z Czechowic grają w lidze, a to właśnie one wygrały ten turniej, przechodząc do następnego etapu. Natomiast chłopcy w meczu z Bystrą znacznie przegrali, ponieważ bystrzanie od kilku lat prowadzą bardzo wysoki poziom gry, co odzwierciedla wynik 8:41.
W grudniu odbył się mikołajkowy turniej piłki koszykowej, w którym uczestniczyła drużyna naszych dziewcząt, rywalizując z Czechowicami-Dziedzicami 1 i 2, Gim nr 16, Gim z Bystrej oraz Gim nr 6. Zajęły 5 miejsce.

Szachy
Zawody z szachów odbyły się w dniu 13.03.2014r. w Zabrzegu. Naszą szkołę reprezentowało kilku uczniów, z których do następnego etapu przeszły dwie dziewczyny: Ptaszek Maria oraz Wawrzuta Karolina. W etapie powiatowym uzyskały jako gimnazjum 2 miejsce.
Pływanie
Zawody z pływania odbyły się w dniu 16.04.2014r. na pływalni w Kozach. Udział wzięli: Buszta Karolina, Konior Kacper, Śpiewak Kacper, Damek Nikola, Biernat Julia, Ptaszek Maria. Dzielnie walczyli, lecz niestety nie udało im się zająć wysokiego miejsca.

Lekkoatletyka
Zawody lekkoatletyczne odbyły się dnia 29.04.2014r. na stadionie w Wapienicy. Były to zawody drużynowe, przez co nasza drużyna chłopaków i dziewcząt nie przeszła do poziomu powiatowego. Drużynowy wynik nie odzwierciedlał indywidualnych osiągnięć.

 • CAM00156
 • CAM00162
 • CAM00190
 • CAM00192
 • CAM00194
 • CAM00377
 • CAM00397
 • CAM00426
 • CAM00435
 • CAM00560
 • logo_sport
Odsłony: 4824