OPŁATA ZA OBIADY

Odpłatność za obiady w miesiącu kwietniu wynosi 31,20zł. Termin wpłat do 10 go.

Egzamin Ósmoklasisty

W naszej szkole egzamin ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z harmonogramem!

Odwóz uczniów w dniach 15-17 kwietnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

1130  Wilkowice Górne do Mesznej 1130  Wilkowice Górne do Mesznej 1130  Wilkowice Górne do Mesznej
1450  SP Nr 1 Wilkowice do Wilkowice Granica       1450  SP Nr 1 Wilkowice do Wilkowice Granica       1450  SP Nr 1 Wilkowice do Wilkowice Granica      

REKRUTACJA

 

DOKUMENTY

 

Powiatowa Liga Lekkoatletyczna 2018

Kategoria: Sportowe Opublikowano: poniedziałek, 11, czerwiec 2018 GrEgOr

POWIATOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA

7  czerwca na stadionie MOSIR w Czechowicach Dziedzicach odbył się I rzutPowiatowej Ligi atletycznej rocznika 2004-2002. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła drugie miejsce.

 

W konkurencjach technicznych nasi uczniowie zdobyli trzy medale:

Pchnięcie kulą 2 miejsce - Maciej Świecak.

Skok w dal - 3 miejsce  Emilia Haczek oraz Norbert Wroniewski, tuż za podium na 4 miejscu uplasował się Kamil Wajdzik.

W konkurencjach biegowych wywalczyliśmy aż 5 medali:

Bieg ma 100m - 2 miejsce Amelia Kliczko,

Bieg na 800m -1 miejsce Maria Jakubiec, 2 miejsce Emilia Dobija

Bieg na 1000m - 1 miejsce Maciej Nikiel, 2 miejsce Patryk Grabski

Również w konkurencjach biegowych spora grupa naszych uczniów znalazła się tuz za podium:

100m - 4 miejsce Natalia Sołdra oraz 5 miejsce Mateusz Mrowiec

800m- 4 miejsce Zofia Dusińska

Szkołę reprezentowali: Wiktoria Śpiewak, Oliwia Świerczek, Kalina Dziubek, Adrian Duc, Maciej Wiewióra, Maksymilian Sieja, Kania Kacper, Nikiel Szymon, Puc Kacper, Kowalski Dominik, Dobija Arkadiusz oraz wyżej wymienieni medaliści

Dwa dni wcześniej odbyła się w Buczkowicach Powiatowa Liga LA rocznik 2006 i młodsi, również tam uczniowie naszej szkoły zdobywali medale. 2 miejsce w skoku w dal zajął Norbert Zioło, natomiast w biegu na 400m srebro wywalczyła Alicja Nowak. Szkołę reprezentowali:

Weronika Drelicharz, Alicja Nowak, Amelia Świecak, Paulina Rus, Norbert Zioło, Patryk Walczak, Wojciech Tymich, Kacper Świecak, Górny Bartosz, Babina Piotr.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy pięknej walki!

  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
  • h
  • i
 

Odsłony: 585