Ubezpieczenie

W przypadku problemów z ubezpieczeniem (nieobowiązkowym) prosimy o kontakt z agentem ubezpieczeniowym p. Barbarą Maj tel. 502004547

Dziennik elektroniczny UONET+

Jeśli Państwo podali adres email na karcie zgłoszenia dziecka to może się już logować (podanym emailem) do dziennika koniecznie przez link w powyższym menu strony.
Proszę również oglądnąć instrukcję pierwszego logowania jak ustalić hasło lub przeczytać poradę z Bazy wiedzy - kliknij.

W razie nieudanej próby proszę o weryfikację poprawności maila u wychowawcy.

Jak zalogować się po raz pierwszy - oglądnij film - Pierwsze logowanie lub przeczytaj poradę w Bazie wiedzy.

Obiady

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 05, grudzień 2017 GrEgOr

INFORMACJA  DOTYCZĄCA  OBIADÓW  SZKOLNYCH

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w jednostkach oświatowych na terenie Gminy Wilkowice został wdrożony program służący do naliczania oraz rozliczania opłat za posiłki w szkołach.

1. Każdy uczeń korzystający ze stołówki posiada lub dla nowych uczniów zostanie przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy uiszczać opłatę za posiłki.

Indywidualny numer rachunku bankowego znajdą Państwo po zalogowaniu w Panelu Rodzica.

2. Dla każdego rodzica zostanie udzielony dostęp do Panelu rodzica w systemie iOpłaty – dane dostępowe tj. login i hasło zostaną przekazane rodzicowi wraz z pierwszym naliczeniem odpłatności za miesiąc wrzesień.

Logowanie do programu odbywa się poprzez stronę internetową znajdująca się pod adresem: https://ioplaty.progman.pl

gdzie w okienku logowania Nazwa jednostki: należy wpisać o_wilkowice oraz w okienku Użytkownik: i Hasło: dane otrzymane w formie pisemnej.

 

Po zalogowaniu do programu należy na swoim koncie Użytkownika uzupełnić adres e-mail.

Uzupełnienie adresu e-mail jest niezbędne w celu dostępu rodzica do informacji o wysokości należności za posiłki w kolejnych miesiącach roku szkolnego, które począwszy od miesiąca października będę dostępne wyłącznie na koncie rodzica w zakładce Należności.

3. Po dokonaniu naliczenia opłaty oraz jej publikacji przez Szkołę/Przedszkole na Panelu rodzica, rodzic na podany przez siebie kontaktowy adres e-mail otrzyma powiadomienie o konieczności sprawdzenia wysokości opłaty za dany miesiąc.

4. Przelew opłaty za posiłek ucznia/dziecka powinien zawierać wszystkie dane wymagane przez bank:

DANE DO PRZELEWU:

Indywidualny numer rachunku bankowego ucznia

Odbiorca: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Wilkowicach
ul. Szkolna 8, 43-365 Wilkowice
Wpłacający: imię i nazwisko dziecka, klasa
tytuł wpłaty: opłata za m-c ……/rok……….

 - w sytuacji gdy dane przelewu będą niekompletne, opłata może zostać odrzucona przez system bankowy i zwrócona na konto osobiste Rodzica.

- wpłat nie należy łączyć pomiędzy uczniami, wpłata opłaty na jeden rachunek indywidualny za więcej niż jednego ucznia spowoduje zaksięgowanie całości kwoty na ucznia przypisanego do rachunku, niezależnie od tytułu przelewu.

Nie należy uiszczać odpłatności za posiłki na dotychczasowy numer rachunku, ani przekazywać indywidualnego numeru rachunku pomiędzy rodzicami.

CENA OBIADU  dla ucznia w roku szkolnym 2022/2023 - 4 zł

REGULAMIN STOŁÓWKI - pobierz

REZYGNACJA Z OBIADÓW - taką informację przekazać pani intendent, telefonicznie, mailowo lub w programie ioplaty pod koniec miesiąca, przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego.

NIEOBECNOŚĆ UCZNIA MUSI BYĆ ZGŁOSZONA U INTENDENTA TELEFONICZNIE, MAILOWO LUB W PROGRAMIE IOPLAATY NAJPÓŹNIEJ DO GODZ 8.00 DANEGO DNIA - TYLKO NA TEJ PODSTAWIE POWSTAŁA NADPŁATA MOŻE BYĆ ZALICZONA NA POCZET OPŁATY NA NASTĘPNY MIESIĄC

TELEFON: 338171379

E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.