ZDOBYLIŚMY TYTUŁ

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 rozpoczniemy o godzinie 8.00 mszą świętą w kościele parafialnym a następnie udamy się do szkoły na uroczystą akademię.
Zapraszamy

Osiągnięcia na świadectwie

Poniżej link do wykazu osiągnięć, które można zamieścić na świadectwie szkolnym.

WYKAZ OSIĄGNIĘĆ

Dziennik elektroniczny UONET+

Pierwsze logowanie

W razie problemów z otrzymaniem listu aktywacyjnego proszę o przesłanie informacji z adresu podanego w deklaracji na adres gpiwowar@gimwilk.lap.pl

Zajęcia pozalekcyjne

Kategoria: Informacje Opublikowano: niedziela, 09, luty 2014 GrEgOr

Zajęcia pozalekcyjne realizowane przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Wilkoiwcach z Oddziałami Sportowymi 2017/2018

ZAJĘCIA MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZE
  Dębicka Beata MATEMATYKA Konsultacje z matematyki wtorek 7.25-8.10  
   
  Lucyna Turek BIOLOGIA Konsultacje z biologii
poniedziałek 14.30-15.15  
   
  Andrzej Błachut GEOGRAFIA Konsultacje z geografii
poniedziałek 7.20-8.05  
   
  Iwona Majdak
MATEMATYKA Konsultacje z matematyki
czwartek 7.25-8.10  
  Przygotowania do egzaminu dla klas III
środa 7.25-8.10  
  Grzegorz Piwowar
MATEMATYKA, FIZYKA Konsultacje z matematyki wtorek 7.20-8.05  
  Praca z uczniem zdolnym czwartek 7.20-8.05  
  Małgorzata Frączek
FIZYKA Konsultacje z fizyki
wtorek 15.25-16.10  
  Zajęcia dodatkowe z fizyki
poniedziałek 13.45-14.30  
  Agnieszka Gilowska CHEMIA Konsultacje z chemii
wtorek 14.35-15.20  
   
ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE
  Marta Stanek JĘZYK POLSKI Zajęcia polonistyczne wtorek 7.20-8.05  
   
  Beata Łatanik
JĘZYK POLSKI Zajęcia teatralne, konsultacje z j. polskiego
wtorek 7.20-8.05  
   
  Iwona Męcner
JĘZYK NIEMIECKI
Konsultacje z j. niemieckiego środa 15.20-16.05  
   
  Ewa Nikiel HISTORIA, WOS Konsultacje z WOS
wtorek 7.20-8.05  
  Konsultacje z historii piątek 7.20-8.05  
  Aleksandra Woyno JĘZYK ANGIELSKI Konsultacje z j. angielskiego
środa 7.20-8.05  
   
  Małgorzata Chrapkiewicz JĘZYK ANGIELSKI Konsultacje z j. angielskiego
środa 7.20-8.05  
   
ZAJĘCIA SPORTOWE I ARTYSTYCZNE
  Adam Dusza
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Zajęcia na siłowni
wtorek 15.30-16.30  
   
  Ryszard Dzielędziak
WYCHOWANIE FIZYCZNE Zajęcia teatralne, konsultacje z j. polskiego
czwartek 14.30-16.00  
   
  Iwona Nowak
MUZYKA
Zajęcia wokalne poniedziałek 7.20-8.05  
   
  Beata Szymańczak
WYCHOWANIE FIZYCZNE Zajęcia sportowe
Środa 14.30-16.00  
  Zajęcia na siłowni piątek 13.40-14.40  
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE
  Katarzyna Odoj NAUCZANIE POCZĄTKOWE Zajęcia rytmiczno-taneczne wtorek 12.15-13.00  
  Urszula Dusza-Szramowiat Świetlica        
         
ZAJĘCIA Z RELIGII
  Ks. Łukasz Listwan
RELIGIA Bierzmowanie
– konferencje i spotkania z klasami III
1 czwartek
2 piątek miesiąca
18.00-19.30  
Odsłony: 6584