Z PRZYCZYN OD SZKOŁY NIEZALEŻNYCH MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY
Z LOGOWANIEM DO DZIENNIKA I INNYCH PORTALI EDUKACYJNYCH

 

UWAGA !!!

REKRUTACJA 2020-2021

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że rekrutacja do klasy pierwszej oraz szóstej sportowej zakończy się zgodnie z wydanym zarządzeniem Wójta Gminy Wilkowice tj. 31 marca 2020 r.

Formularze oraz Wnioski (dostępne na stronie www.sp2wilkowice.pl - zobacz i pobierz) można:

- dostarczyć osobiście do szkoły w godzinach 7.00 – 15.00 – prosimy dzwonić na dzwonku po prawej stronie drzwi,

- przesłać skan lub zdjęcie na adres e mail: dyrektor@gimwilk.lap.pl

- przekazać telefoniczną informację o zapisie dziecka na numer: 33 817 13 79 natomiast dokumenty dostarczyć w możliwie najszybszym terminie.

 Dziękujemy!

 

Zarządzenie Wójta Gminy Wilkowice w sprawie terminów rekrutacji na rok szkolny 2020/2021:

rekrutacja do klasy pierwszej - pobierz          rekrutacja do klasy szóstej sportowej - pobierz

Wnioski dla kandydatów i inne dokumenty - zobacz i pobierz

 

 

Nauczanie zdalne

Garść wiadomości od Pani pedagog - kliknij i przeczytaj koniecznie!

Zgodnie z zaleceniami MEN nauczyciele będą przygotowywać zadania do samodzielnego rozwiązywania. W menu strony umieściliśmy zakładkę e-learning, gdzie po wybraniu klasy uczeń może uzyskać informację o możliwości samodzielnej pracy. Prosimy rodziców o wsparcie i przekazywanie zadań uczniom.

 

 

Mistrzynie Polski!

Kategoria: Sportowe Opublikowano: czwartek, 21, marzec 2019 GrEgOr

13-17 marca br. w ON Kotelnica Białczańska, uczennice naszej szkoły wywalczyły 7 medali podczas Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej  w narciarstwie biegowym.

Na tak wspaniały wynik złożyło się 6 medali indywidualnych oraz 1 w biegu sztafetowym.

Indywidualnie nasze uczennice zajmowały:

Weronika Drelicharz - 1 miejsce styl klasyczny, 6 miejsce styl dowolny

Zofia Dusińska - 2 miejsce styl klasyczny, 2 miejsce styl dowolny

Maria Jakubiec - 3 miejsce styl klasyczny, 3 miejsce styl dowolny

Alicja Nowak - 3 miejsce styl dowolny, 5 miejsce styl klasyczny

Emilia Dobija - 4 miejsce styl  klasyczny

Amielia Świecak - 8 miejsce styl klasyczny, 10 miejsce styl dowolny

Kalina Dziubek - 11 miejsce styl klasyczny

Złoty medal wywalczyły również nasze uczennice w biegu sztafetowym 4x3km - Zofia Dusińska, Maria Jakubiec, Emilia Dobija, Kalina Dziubek.

Uczennice naszej szkoły okazały się również najlepsze w Polsce w kategorii dziewcząt w łącznej punktacji szkół.

Odsłony: 742