Informacje

UWAGA!
Zmiana w odpłatnościach za obiady!
Szczegóły i nowy regulamin - zobacz

Konto Rady Rodziców
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

Koronawirus - informacje


Aktualne wytyczne MEN, GIZ, MZ - zobacz.

Numery telefonów, na które należy się kontaktować w sprawach dotyczących koronowirusa SARS-CoV-2:

  • telefon całodobowy: 514122992
  • telefon czynny w godz. 7.30 - 15.00: 334992944 lub 334992948
  • adres email: hdim@psse.bielsko.pl

Dziennik elektroniczny UONET+

Jak zalogować się po raz pierwszy - oglądnij film:

Pierwsze logowanie

Wicemistrzostwo Rejonu w biegach przełajowych!

Kategoria: Sportowe Opublikowano: sobota, 20, październik 2018 Beata Szymańczak

TYTUŁ WICEMISTRZYŃ REJONU OBRONIONY 

W Czechowicach-Dziedzicach odbyły się Powiatowe Sztafetowe biegi przełajowe. Celem naszej drużyny dziewczyn, był awans do zawodów rejonowych, czyli zajęcie 1 lub 2 miejsca. Pomimo choroby, niektórych dziewczyn udało nam się uzyskać awans. Po pierwszych 3 zmianach dwie drużyny w tym nasza wypracowały przewagę, po której nasze biegaczki mogły spokojnie ukończyć bieg na 2 miejscu, oszczędzając siły na Finał Pucharu Polski na nartorolkach, który odbywał się 2 dni później. 

 Podczas zawodów Rejonowych w Zabrzegu pech niestety nas nie opuścił, ponieważ kontuzji doznała jedna z najszybszych dziewczyn naszej drużyny. Mimo wielu przeciwnościom losu dziewczyny zostawiły na trasie całe swoje serce oraz bardzo dużo łez przegrywając niewiele tylko z SP33 Bielsko-Biała, a jednocześnie odnosząc zwycięstwo m.in. nad SP2 Bystra, rewanżując się tym samym za powiaty. Wynik jaki uzyskały dziewczyny podczas zawodów rejonowych budził straszny niedosyt, bo gdyby… ale taki jest sport.

 

Naszą szkołę reprezentowały:

Emilia Dobija, Maria Jakubiec, Magdalena Masłyka, Natalia Sołdra, Karolina Żmij, Zofia Dusińska, Karolina Zakrzewska.

W powiatowych zawodach Igrzysk młodzieży mieliśmy również, drużynę chłopaków, która zajęła 7 miejsce w składzie: Kacper Chowaniec, Kacper Puc, Norbert Wroniewski, Kamil Nowicki, Sebastian Kanik oraz Nikodem Zioło

W sztafetowych biegach przełajowych Igrzysk Dzieci, nieco dłuższą drogę do pokonania mieli najmłodsi nasi uczniowie 2006-2008. Drużyna chłopaków musiała się zmierzyć z pozostałymi 4 szkołami już na szczeblu gminnym. Chłopaki wywalczyli awans do finałów powiatowych, plasując się na 2 miejscu. Nasi najmłodsi biegacze przegrali tylko ze starszymi kolegami z sąsiedniej szkoły SP1 Wilkowice pokonując SP1 Bystra, SP2 Bystra oraz SP Meszna.

 Na szczeblu powiatowym chłopaki spisali się również rewelacyjnie, zajmując bardzo wysokie 6 miejsce. Szkołę reprezentowali: Jakub Pach, Patryk Walczak, Piotr Babina, Bartosz Górkiewicz, Damian Kowalski oraz Kacper Świecak.