Informacje

Istnieje możliwość wypożyczenia kamery internetowej dla ucznia - w razie potrzeby prosimy o kontakt z sekretariatem.

Rozkład jazdy autobusów - kliknij aby zobaczyć.

Link do ubezpieczenia - kliknij.

Obiady - kliknij aby zobaczyć.

Konto Rady Rodziców
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

Koronawirus - informacje


Aktualne wytyczne MEN, GIZ, MZ - zobacz.

Numery telefonów, na które należy się kontaktować w sprawach dotyczących koronowirusa SARS-CoV-2:

  • telefon całodobowy: 514122992
  • telefon czynny w godz. 7.30 - 15.00: 334992944 lub 334992948
  • adres email: hdim@psse.bielsko.pl

Młodzi czytelnicy

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: niedziela, 21, styczeń 2018 GrEgOr

Uczniowie klasy I przez cały semestr wytrwale uczyli się kolejnych literek i w pocie czoła ćwiczyli czytanie. Zwieńczeniem wysiłku naszych pierwszaków było spotkanie w bibliotece, które uczyniło najmłodszych uczniów naszej szkoły prawowitymi czytelnikami. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem poznawały kolejne zakątki naszej biblioteki, a p. Marta Stanek z zaangażowaniem opowiadała, co kryją poszczególne regały i pomieszczenia.

Pierwszoklasiści dowiedzieli się, dlaczego niepotrzebne są już papierowe karty biblioteczne, poznali przeznaczenie znajdujących się w bibliotece komputerów i znaleźli oazę ciszy i spokoju, jaką jest przytulna czytelnia. Dzieci oglądnęły kilka książek i dowiedziały się, czym jest księgozbiór podręczny. Wizyta z bibliotece zakończyła się wręczeniem pamiątkowych przypinek oraz wspólnym zdjęciem z naszymi kochanymi Paniami Bibliotekarkami. Od tej pory każdy pierwszak rozpoczął swoją drogę do zdobycia tytułu mola książkowego wypełnioną niezwykłymi przygodami bohaterów, którzy czekają na regałach naszej szkolnej biblioteki.

  • b
  • c
  • d
  • e