OPŁATA ZA OBIADY

Odpłatność za obiady w miesiącu kwietniu wynosi 31,20zł. Termin wpłat do 10 go.

Egzamin Ósmoklasisty

W naszej szkole egzamin ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z harmonogramem!

Odwóz uczniów w dniach 15-17 kwietnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

1130  Wilkowice Górne do Mesznej 1130  Wilkowice Górne do Mesznej 1130  Wilkowice Górne do Mesznej
1450  SP Nr 1 Wilkowice do Wilkowice Granica       1450  SP Nr 1 Wilkowice do Wilkowice Granica       1450  SP Nr 1 Wilkowice do Wilkowice Granica      

REKRUTACJA

 

DOKUMENTY

 

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

Kategoria: Osiągnięcia Opublikowano: niedziela, 16, luty 2014 Andrzej Błachut

W dniach 15 i 16 stycznia 2014 r. odbył się III etap (parkowy) XIII edycji ogólnopolskiego konkursu pn.  „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”.

Konkurs organizowany był w Ośrodkach Edukacyjnych ZPKWŚ w Rudach, Kalinie, Smoleniu oraz Żywcu. Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół gimnazjalnych z terenu województwa śląskiego, którzy zostali wyłonieni spośród wszystkich uczestników biorących udział w I i II etapie konkursu. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu zawierającego pytania ogólne z zakresu szeroko pojętej ekologii oraz pytania dot. wiedzy o parkach krajobrazowych znajdujących się na terenie województwa śląskiego. Drużyna reprezentująca naszą szkołę czyli Beskid Mały, w składzie: Patryk Pilarczyk kl. 1a, Michał Nikiel kl. 1b, Grzegorz Będkowski kl. 3b i Łukasz Lik kl. 3c pod opieką nauczyciela Andrzeja Błachuta zajęła II miejsce wśród reprezentacji szkolnych, które rywalizowały w żywieckim ośrodku edukacyjnym ZPKWŚ.

GRATULACJE DLA CHŁOPAKÓW!

Odsłony: 2345