REKRUTACJA

Wszyscy kandydaci, który złożyli dokumenty zostali przyjęci zarówno do klasy pierwszej jak i klasy czwartej sportowej.

Złote narciarki

Kategoria: Sportowe Opublikowano: środa, 30, styczeń 2019 GrEgOr

Uczennice naszej szkoły w składzie Maria Jakubiec, Emilia Dobija oraz Zofia Dusińska wywalczyły tytuł Mistrzyń Polski Młodziczek w narciarstwie biegowym.

Dziewczyny pokazały się również z rewelacyjnej strony w biegach indywidualnych. Maria Jakubiec w stylu dowolnym zdobyła brązowy medal, tuż za nią na 4 pozycji uplasowała się Zofia Dusińska. W biegu stylem klasycznym również brązowy medal trafił w ręce Marii Jakubiec, natomiast Zosia zajęła 9 lokatę.

W kategorii 2006 i młodsze dwa medale z Mistrzostw Polski przywiozła Alicja Nowak. Alicja wraz z koleżankami ze swojego klubu LKS Klimczok Bystra wywalczyła tytuł Wicemistrzyń Polski. Rewelacyjny bieg Ala zaliczyła również w biegach indywidualnych plasując się na 3 i 5 miejscu.