Z PRZYCZYN OD SZKOŁY NIEZALEŻNYCH MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY
Z LOGOWANIEM DO DZIENNIKA I INNYCH PORTALI EDUKACYJNYCH

 

UWAGA !!!

REKRUTACJA 2020-2021

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że rekrutacja do klasy pierwszej oraz szóstej sportowej zakończy się zgodnie z wydanym zarządzeniem Wójta Gminy Wilkowice tj. 14 kwitnia 2020 r. Szczegóły w plikach do pobrania poniżej,

Formularze oraz Wnioski (dostępne na stronie www.sp2wilkowice.pl - zobacz i pobierz) można:

- dostarczyć osobiście do szkoły w godzinach 7.00 – 15.00 – prosimy dzwonić na dzwonku po prawej stronie drzwi,

- przesłać skan lub zdjęcie na adres e mail: dyrektor@gimwilk.lap.pl

- przekazać telefoniczną informację o zapisie dziecka na numer: 33 817 13 79 natomiast dokumenty dostarczyć w możliwie najszybszym terminie.

 Dziękujemy!

 

Zarządzenie Wójta Gminy Wilkowice w sprawie terminów rekrutacji na rok szkolny 2020/2021:

rekrutacja do klasy pierwszej - pobierz          rekrutacja do klasy szóstej sportowej - pobierz

Wnioski dla kandydatów i inne dokumenty - zobacz i pobierz

 

 

Nauczanie zdalne

Garść wiadomości od Pani pedagog - kliknij i przeczytaj koniecznie!

Zgodnie z zaleceniami MEN nauczyciele będą przygotowywać zadania do samodzielnego rozwiązywania. W menu strony umieściliśmy zakładkę e-learning, gdzie po wybraniu klasy uczeń może uzyskać informację o możliwości samodzielnej pracy. Prosimy rodziców o wsparcie i przekazywanie zadań uczniom.

 

 

Wicemistrzostwo Rejonu w biegach przełajowych!

Kategoria: Sportowe Opublikowano: sobota, 20, październik 2018 Beata Szymańczak

TYTUŁ WICEMISTRZYŃ REJONU OBRONIONY 

W Czechowicach-Dziedzicach odbyły się Powiatowe Sztafetowe biegi przełajowe. Celem naszej drużyny dziewczyn, był awans do zawodów rejonowych, czyli zajęcie 1 lub 2 miejsca. Pomimo choroby, niektórych dziewczyn udało nam się uzyskać awans. Po pierwszych 3 zmianach dwie drużyny w tym nasza wypracowały przewagę, po której nasze biegaczki mogły spokojnie ukończyć bieg na 2 miejscu, oszczędzając siły na Finał Pucharu Polski na nartorolkach, który odbywał się 2 dni później. 

 Podczas zawodów Rejonowych w Zabrzegu pech niestety nas nie opuścił, ponieważ kontuzji doznała jedna z najszybszych dziewczyn naszej drużyny. Mimo wielu przeciwnościom losu dziewczyny zostawiły na trasie całe swoje serce oraz bardzo dużo łez przegrywając niewiele tylko z SP33 Bielsko-Biała, a jednocześnie odnosząc zwycięstwo m.in. nad SP2 Bystra, rewanżując się tym samym za powiaty. Wynik jaki uzyskały dziewczyny podczas zawodów rejonowych budził straszny niedosyt, bo gdyby… ale taki jest sport.

 

Naszą szkołę reprezentowały:

Emilia Dobija, Maria Jakubiec, Magdalena Masłyka, Natalia Sołdra, Karolina Żmij, Zofia Dusińska, Karolina Zakrzewska.

W powiatowych zawodach Igrzysk młodzieży mieliśmy również, drużynę chłopaków, która zajęła 7 miejsce w składzie: Kacper Chowaniec, Kacper Puc, Norbert Wroniewski, Kamil Nowicki, Sebastian Kanik oraz Nikodem Zioło

W sztafetowych biegach przełajowych Igrzysk Dzieci, nieco dłuższą drogę do pokonania mieli najmłodsi nasi uczniowie 2006-2008. Drużyna chłopaków musiała się zmierzyć z pozostałymi 4 szkołami już na szczeblu gminnym. Chłopaki wywalczyli awans do finałów powiatowych, plasując się na 2 miejscu. Nasi najmłodsi biegacze przegrali tylko ze starszymi kolegami z sąsiedniej szkoły SP1 Wilkowice pokonując SP1 Bystra, SP2 Bystra oraz SP Meszna.

 Na szczeblu powiatowym chłopaki spisali się również rewelacyjnie, zajmując bardzo wysokie 6 miejsce. Szkołę reprezentowali: Jakub Pach, Patryk Walczak, Piotr Babina, Bartosz Górkiewicz, Damian Kowalski oraz Kacper Świecak.

Odsłony: 1158