Z PRZYCZYN OD SZKOŁY NIEZALEŻNYCH MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY
Z LOGOWANIEM DO DZIENNIKA I INNYCH PORTALI EDUKACYJNYCH

 

UWAGA !!!

REKRUTACJA 2020-2021

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że rekrutacja do klasy pierwszej oraz szóstej sportowej zakończy się zgodnie z wydanym zarządzeniem Wójta Gminy Wilkowice tj. 14 kwitnia 2020 r. Szczegóły w plikach do pobrania poniżej,

Formularze oraz Wnioski (dostępne na stronie www.sp2wilkowice.pl - zobacz i pobierz) można:

- dostarczyć osobiście do szkoły w godzinach 7.00 – 15.00 – prosimy dzwonić na dzwonku po prawej stronie drzwi,

- przesłać skan lub zdjęcie na adres e mail: dyrektor@gimwilk.lap.pl

- przekazać telefoniczną informację o zapisie dziecka na numer: 33 817 13 79 natomiast dokumenty dostarczyć w możliwie najszybszym terminie.

 Dziękujemy!

 

Zarządzenie Wójta Gminy Wilkowice w sprawie terminów rekrutacji na rok szkolny 2020/2021:

rekrutacja do klasy pierwszej - pobierz          rekrutacja do klasy szóstej sportowej - pobierz

Wnioski dla kandydatów i inne dokumenty - zobacz i pobierz

 

 

Nauczanie zdalne

Garść wiadomości od Pani pedagog - kliknij i przeczytaj koniecznie!

Zgodnie z zaleceniami MEN nauczyciele będą przygotowywać zadania do samodzielnego rozwiązywania. W menu strony umieściliśmy zakładkę e-learning, gdzie po wybraniu klasy uczeń może uzyskać informację o możliwości samodzielnej pracy. Prosimy rodziców o wsparcie i przekazywanie zadań uczniom.

 

 

Kolejne sukcesy biegaczek!

Kategoria: Sportowe Opublikowano: czwartek, 28, wrzesień 2017 GrEgOr

23-24 września odbyło się Ogólnopolskie Spotkanie Uczniowskich Klubów Sportowych i Pucharu Śląska na nartorolkach w Marklowicach, gdzie nie zabrakło oczywiście naszych uczennic.

 Wśród najmłodszych adeptów narciarstwa biegowego na dystansie 2 km dwukrotnie niezwyciężona okazała się  nasza  uczennica klasy IV Weronika Drelicharz, która nie dała szans swoim rywalkom - z drugą i trzecią zawodniczką na mecie wygrała ponad minutę. 

W kategorii juniorek E bardzo dobre 14 i 16 miejsce zajęła Alicja Nowak .

Juniorki D to kolejne czołowe miejsca uczennic naszej szkoły. Niepokonana ,jak nas już zdążyła ostatnimi czasy przyzwyczaić na dystansie 2 i 4 km okazała się Maria Jakubiec, tuż za podium na 4 miejscu uplasowała się Emilia Dobija przegrywając minimalnie medal. Bardzo dobrze spisały się również Kalina Dziubek 8 i 9 miejsce  oraz  Żmij Karolina 11 i 12 miejsce.

Dziewczyny tymi startami zakończyły letni sezon nartorolkowy, podkreślając tym przynależność do czołówki krajowej. Gratulujemy

  • a
  • b

Odsłony: 1511