OPŁATA ZA OBIADY

Odpłatność za obiady w miesiącu kwietniu wynosi 31,20zł. Termin wpłat do 10 go.

Egzamin Ósmoklasisty

W naszej szkole egzamin ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z harmonogramem!

Odwóz uczniów w dniach 15-17 kwietnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

1130  Wilkowice Górne do Mesznej 1130  Wilkowice Górne do Mesznej 1130  Wilkowice Górne do Mesznej
1450  SP Nr 1 Wilkowice do Wilkowice Granica       1450  SP Nr 1 Wilkowice do Wilkowice Granica       1450  SP Nr 1 Wilkowice do Wilkowice Granica      

REKRUTACJA

 

DOKUMENTY

 

Kolejne sukcesy biegaczek!

Kategoria: Sportowe Opublikowano: czwartek, 28, wrzesień 2017 GrEgOr

23-24 września odbyło się Ogólnopolskie Spotkanie Uczniowskich Klubów Sportowych i Pucharu Śląska na nartorolkach w Marklowicach, gdzie nie zabrakło oczywiście naszych uczennic.

 Wśród najmłodszych adeptów narciarstwa biegowego na dystansie 2 km dwukrotnie niezwyciężona okazała się  nasza  uczennica klasy IV Weronika Drelicharz, która nie dała szans swoim rywalkom - z drugą i trzecią zawodniczką na mecie wygrała ponad minutę. 

W kategorii juniorek E bardzo dobre 14 i 16 miejsce zajęła Alicja Nowak .

Juniorki D to kolejne czołowe miejsca uczennic naszej szkoły. Niepokonana ,jak nas już zdążyła ostatnimi czasy przyzwyczaić na dystansie 2 i 4 km okazała się Maria Jakubiec, tuż za podium na 4 miejscu uplasowała się Emilia Dobija przegrywając minimalnie medal. Bardzo dobrze spisały się również Kalina Dziubek 8 i 9 miejsce  oraz  Żmij Karolina 11 i 12 miejsce.

Dziewczyny tymi startami zakończyły letni sezon nartorolkowy, podkreślając tym przynależność do czołówki krajowej. Gratulujemy

  • a
  • b

Odsłony: 831